Kolejne medale ZOO

1. Z rozegranego 30 sierpnia br. Turnieju Szachowego „Skoczki” w Słopanowie k/Obrzycka obaj nasi podopieczni wrócili z medalami! W klasyfikacji generalnej (rocznik 2002-2009) zajęli odpowiednio: Jaś Skrzypiński miejsce 7, Adaś Nowak miejsce 10, jednak w grupie do lat 7 byli nie do pokonania!
Obaj chłopcy wrócili do domu z dyplomami, nagrodami rzeczowymi, a przede wszystkim Jaś ze złotym, a Adaś ze srebrnym medalem.

 

2. W niedzielę 6 wrzesnia br. MUKS WIEŻA KÓRNIK i OSiR w Kórniku zorganizowali Pierwszy Turniej Szachów Bieganych. Juniorzy (grupa wiekowa do lat 15!!) rozegrali 5 partii systemem kołowym, 15 minut dla zawodnika i 15m na każdy ruch. Jak się okazało, mimo krótkiego dystansu, nie łatwo było zmieścić się w czasie. Walka była bardzo zacięta, a dzięki konieczności biegania po każdym ruchu, nikt nie narzekał na niesprzyjającą aurę.
Ostatecznie w rywalizacji bieganej Jaś Skrzypiński, uzyskując 3 punkty uplasował się na II miejscu powracając do domu z kolejnym medalem!jas i adas turniej Skoczków Slopanowo30.08.2015 srebro jasia Kórnik 6.09.2015